Kauno „Magnum” verslo centre – ilgai laukto salotų baro „Fresh post” atidarymas

Kauno „Magnum” verslo centre – ilgai laukto salotų baro „Fresh post” atidarymas

Kauno „Magnum“ verslo centre – ilgai laukto salotų baro „Fresh Post“ atidarymas

Antradienį naujajame verslo centre „Magnum“ (Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas), duris atveria sostinėje itin populiarus, mitus apie salotas jau daugiau nei penkerius metus griaunantis salotų baras „Fresh Post“. Jo įkūrėjos Ingos Tribuišienės teigimu, šviežumu, ekologiškumu bei skoninėmis salotų savybėmis išsiskiriantis restoranas į Kauną atkeliavo pačių kauniečių iniciatyva.

Naujasis salotų baras – kauniečių iniciatyva

„Turiu pripažinti, kad „Fresh Post“ plėtrą Kaune paskatino patys kauniečiai. Visų pirma, jau kurį laiką sulaukdavome begalės užklausų socialiniuose tinkluose bei el. laiškų, su klausimais, kada gi atvyksime į Kauną. Antra, prieš keletą metų į mus kreipėsi tuo metu dar tik pradedamo statyti verslo centro „Magnum“ vystytojai ir pakvietė čia įsikurti. Tiesa, tuo metu tikrai neįsivaizdavome, kad atsidarysime tokiomis sąlygomis. Visgi, turime daug tikėjimo ir laiko jau patikrintą produktą, tad viliamės, kad plėtra Kaune bus sėkminga“, – sako I. Tribuišienė.

Antradienį duris naujajame Kauno verslo centre „Magnum“ atveriantis salotų baras „Fresh Post“ kauniečiams ir miesto svečiams siūlys klientų jau pripažintą salotų meniu, sudarytą iš 18 skirtingų pasirinkimų. Taip pat klientai galės pasimėgauti ir vaisių bei daržovių kokteiliais bei patiekalais iš subalansuoto „Fresh Post“ pusryčių meniu. Visi klientai nemokamai vaišinami ir jonizuotu šarminiu vandeniu.

Salotų baro meniu, anot jo įkūrėjos, grindžiamas trimis pagrindinėmis vertybėmis – subalansuota mityba, šviežumu ir ekologiškumu. Visos salotos pradedamos ruošti tik klientui jas užsakius, o dėl specialiai suprojektuotų virtuvės sprendimų, klientas gali stebėti visą gamybos procesą.

„Klientas gali pats pasikoreguoti siūlomus meniu pasirinkimus – įsidėti norimą ar išsiimti nenorimą ingredientą. Visos salotos yra ruošiamos duotuoju momentu, be išankstinių paruoštukų. Tokiu būdu užtikriname tiek šviežumą, tiek aukščiausias skonines savybes. Tiesa, puikiai suprantame, kad šiandieniniame pasaulyje ypatingai svarbu ir laikas, tad gamyba vyksta itin greitai. Vidutiniškai salotų paruošimas užtrunka apie 5 minutes“, – sako „Fresh Post“ įkūrėja.

Salotų bare apsilankę kauniečiai netruks pastebėti, kad išskirtinis ne tik „Fresh Post“ meniu, bet ir salotų pateikimo sprendimai. Visos „Fresh Post“ salotos atkeliauja tiek išsinešimui, tiek valgymui vietoje pritaikytose, perdirbamose išskirtinio dizaino dėžutėse.

Mitus griaunančios salotos – ir į namus

Salotų baro įkūrėja džiaugiasi, kad per penkerius veiklos metus „Fresh Post“ komandai pavyko paneigti keletą sveikos ir subalansuotos mitybos mitų. „Fresh Post“ salotas kasdien noriai renkasi tiek sočius pietus mėgstantys vyrai ir moterys, tiek vaikai.

„Dažnai girdime, kad salotos – tik užkandis ar savo figūra itin besirūpinančių žmonių pasirinkimas. Labai džiaugiamės, kad Vilniuje mums pavyko šiuos mitus paneigti. Didžiąją dalį mūsų klientų sudaro vyrai, vis sugrįžtantys sočių, gardžių, šviežių ir subalansuotų pietų. Tiesa, vienas iš salotų barų veikia greta mokyklos, tad stebime ir džiaugiamės tuo, jog ir šiuolaikinis jaunimas puoselėja teisingus mitybos įpročius. Mūsų gaminamos salotos, pavyzdžiui, Cezario, yra labai populiarios ir tarp mažųjų lankytojų“, – sako „Fresh Post“ vadovė.

Kol kas – išsinešimui

Verslo centre „Magnum“, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 38, salotų baras „Fresh Post“ veiks kiekvieną darbo dieną – nuo 9 iki 18 val. Norimas salotas, vaisių ar daržovių kokteilius bei pusryčių patiekalus klientai gali užsisakyti ne tik išsinešimui, bet ir pristatymui į namus. Praėjus šalyje galiojantiems apsilankymo viešose vietose ribojimams, klientai pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti galės ir salotų baro viduje.

„Atverdami duris šiandien mes orientuojamės į klientus, darbą biure derinantiems su darbu namuose. Ne paslaptis, jog kiekvienam namuose sunku turėti tokį šviežių ingredientų pasirinkimą, koks sudaro mūsų meniu. Mes šią problemą išsprendžiame ir esame pasiruošę visus užsakymus greitai pristatyti kauniečių nurodytu adresu“, – sako „Fresh Post“ įkūrėja.