Rūpintis darbutojų mityba dar nebuvo taip paprasta

Mes drąsiai galime save vadinti sveiko greito maisto kultūros Lietuvoje pradininkais – juk kuriame subalansuotą, sveiką ir ypatingai greitai paruošiamą alternatyvą tradiciniam greitajam maistui. Mūsų verslo klientai jau pradėjo vykdyti "salotadienius" ir taip kuria sveikesnę ir tvaresnę aplinką savo darbuotojams. Prisijunkite jau dabar!

Tapti verslo klientu

Turite klausimų? Susisiekite

Rūpintis darbutojų mityba dar nebuvo taip paprasta +370 686 49 955 verslas@freshpost.lt
Patogu ir naudinga

Patogu ir naudinga

Norėdami užtikrinti puikią patirtį savo verslo klientams, sukūrėme platformą, kurios pagalba patogiai galėsite suteikti sveiką, subalansuotą ir nepaprastai skanų maitinimą savo kolegoms.

Bendri komandos užsakymai

Jūsų verslo atstovas per savo paskyrą vos keliais mygtuko paspaudimais suplanuos bendrą komandos užsakymą - kur ir kada jį pristatyti, automatiškai išsiųs pakvietimą visiems kolegoms įsidėti savo norimas salotas ar kitus produktus į bendrą užsakymą, ir jį patvirtinus, mes - pristatysime į Jūsų biurą.

Motyvacija darbuotojams

Galėsite skirti kreditus nusipelniusiems savo komandos nariams, kurie galės savo ruoštu, norimu laiku ir vietoje užsisakyti mūsų patiekalus. Puiki paskata siekti tikslų ir atlyginti sveika gyvensena!

Nuolaidų sistema

Verslo klientams yra taikoma nuolaida visiems produktams, bei skiriama nuolaidų sistema, kuri paskatins gyventi labiau subalansuotą gyvenimą.

D.U.K

Tapkite mūsų klientais

Tapkite mūsų klientais