Dizainas LT

Dizainas LT

UAB “BURBULIUKAS IR CO” yra buitinio vandens jonizatoriaus gamintoja, kuri taip pat valdo sveiko maisto restoranų tinklą Fresh Post.

Atsižvelgiant į vyraujančias tendencijas vandens jonizatorių rinkoje, atsirado poreikis visiškai kitokio dizaino vandens jonizatoriui nei įmonė gamino iki šiol.

Kurdami šio produkto dizainą ne tik siekiame mažinti taršą, bet ir didinti įmonės našumą bei pasiekti kad produktas būtų labiau prieinamais visokio amžiaus ar gebėjimų žmonėms.

Fresh Post sveiko maisto restoranuose vykdytose apklausose, buvo pastebima aiški tendencija trukdanti šiam sveiko maisto restoranų tinklui pasiekti dar geresnių rezultatų. T.y. ne iki galo perdirbama ir nepatogi salotų pakuotė su plastiko barjeru ir padažine, netinkama ir psichologiškai atstumianti gėrimų pakuotė, nepatogus ir netvarus būdas pasiimti daugiau kaip vieną salotų porciją.

Buvo priimtas sprendimas atsinaujinti pakuotes dizainą ir medžiagiškumą taip panaikinant šiuos barjerus.

Projekto tikslas – Gaminių dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas, siekiant padidinti gaminių patrauklumą, paklausą bei įmonės produktyvumą

Projekto veiklos rodikliai:

Numatomas projekto rezultatas – Naujo vandens jonizatoriaus, salotų pakuotės, sulčių gėrimo pakuotės bei išsinešimo pakuotės dizaino sukūrimas ir prototipų pagaminimas.

Projekto vykdytojas – UAB “BURBULIUKAS IR CO”

Projektas finansuojamas iš 2014-2020 m. Europos Regioninės Plėtros Fondo, pagal priemonę Dizainas LT 03.3.1-LVPA-K-838.