UAB „Burbuliukas ir Co e. komercijos modelio diegimas

UAB „Burbuliukas ir Co“ siekdama nuolatinio tobulėjimo ir sėkmingos konkurencijos rinkoje, nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2023 m. vasario mėn. įgyvendina projektą „UAB „Burbuliukas ir Co“ e. komercijos modelio diegimas“ (13.1.1-LVPA-K-860-01-0736) pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr.13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.

Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti „Burbuliukas ir co” UAB verslo sandorių valdymą ir vykdymą elektroniniu būdu diegiant klientų savitarnos sprendimus el. prekybos platformoje.Įgyvendinus projektą, klientas elektroninėje parduotuvėje turės galimybę susikurti savo paskyrą, kurioje matys užsakymų istoriją apmokėjimus, likusias apmokėti sumas. Klientas iš katalogo galės pasirinkti sudėlioti savo maisto meniu ir įsidėti į krepšelį. Klientas turės galimybė koreguoti užsakymą. Surinkus visą krepšelį bus vykdomas ampokėjimas per elektroninę bankininkystė integruotą į sistemą. Klientas taip pat matys visas taikomas nuolaidas. Įmonė turės administratoriaus rolę. Galės pridėti, pašalinti ar redaguoti esamus vartotojus, koreguoti pateiktus užsakymus ir atnaujinti sistemoje pateikiamą informaciją. Tikimasi, jog diegiant naujus klientų savitarnos sprendimus ir integruojant išteklių valdymo sistemas į el. prekybos platformą, augs klientų ratas, ko pasekoje bus užtikrintas įmonės pajamų augimas bei didinamas įmonės konkurencingumas rinkoje.

Įmonė šio sprendimo įgyvendinimui pasinaudos iki 22 890,00 eurų parama bei investuos iki 7630,00 eurų savo įmonės nuosavų lėšų.